Жорстоке побиття українця під Варшавою: Життю чоловіка нічого не загрожує, відкрито кримінальне провадження

Приїзд рідних до чоловіка заплановано на 15 травня

З відкритих джерел

У Польщі відкрили кримінальне провадження через жорстоке побиття українця у Ґлоскуві, тривають слідчі дії. Відповідну інформацію від районної прокуратури міста Пясечно отрималао українське посольство, передає "Укрінформ" з посиланням на керівника консульського відділу посольства України у Варшаві Світлану Крису.

За її словами, інформація, поширена у ЗМІ, що чоловіка побили битами кілька поляків, не підтвердилася.

Особу, яка побила чоловіка, і її громадянство поки не встановлено. Прокуратура опитала двох інших українців, які були поряд з постраждалим у той день на вулиці, однак, їхні свідчення відрізняються, що не дає змоги встановити особу, яка напала на чоловіка.

"Очікується, поки громадянин України буде в такому стані, щоб його можна було опитати", - зауважила дипломат.

Вона поінформувала, що консульський відділ посольства України надає сприяння родині потерпілого — старшому сину пана Миколи і його рідній сестрі - у позачерговому отриманні польської візи у консульстві РП в Луцьку. Очікується, що вже у вівторок вони зможуть прибути до Варшави, аби провідати близького родича.

Про побиття українця повідомлено також головне управління Національної поліції у Тернопільській області, де проживає постраждалий громадянин України, та місцеве управління Державної міграційної служби.

Також консул після візиту до потерпілого повідомила, що життю українця нічого не загрожує. Чоловік після операції не говорить, але є притомним і реагує кивками голови на запитання.

"Напередодні проведено операцію, він прийшов до свідомості, перебуває далі на лікуванні. Лікарі ще не дають згоду на його прослуховування в якості свідка. Однак, як тільки це стане можливим, поліція і прокуратура зможуть взяти у нього свідчення", – сказала вона.

Раніше польські ЗМІ інформували, що шестеро чи семеро поляків перегородили у Глоскові двома автомобілями дорогу трьом українцям віком від 45 до 52 років, і жорстоко побили одного з них, двоє інших втекли. Зазначалося, що потерпілий потрапив до лікарні з проламаним черепом і відкушеним язиком, а під час нападу у нього стався епілептичний напад.

Згодом також з'явилася інформація, що він нібито не приходить до тями і може померти.

Троє чоловіків працюють у Глоскові в Асоціації водних товариств і займаються очищенням меліораційних ровів. Постраждалий приїхав на роботу до Польщі на початку березня. 

Нагадаємо, в Польщі в 2017 році зафіксовано 39 нападів на українців через "національну нетерпимість".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів