Захист екс-мера Слов'янська Штепи може подати прохання про перегляд справи

"На сьогоднішньому засіданні не виключено, що захист Нелі Штепи знову подасть клопотання про перегляд справи від самого початку через те, що в колегії суддів відбулася заміна", - повідомила кореспондент

Униан

Захист екс-мера Слов'янська Нелі Штепи може подати прохання про перегляд справи. Про це повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна".

"Попереднє засідання мало відбутися 25 жовтня, але засідання перенесли. На ньому мали розглядати відеоматеріали справи. Засідання перенесли через звільнення однієї з колегії суддів. На сьогоднішньому засіданні не виключено, що захист Нелі Штепи знову подасть клопотання про перегляд справи від самого початку через те, що в колегії суддів сталася заміна", - повідомила кореспондент.

Нагадаємо, прокуратура відкрила провадження проти екс-мера Слов'янська за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчиненого представником влади, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України). Штепу звинувачують у сепаратизмі, сприянні проведенню псевдореферендуму 11 травня 2014 р. в Донецькій області та створенні сприятливих умов для діяльності бойовиків "ДНР".

11 липня 2014 р. Штепу затримала міліція, а 14 липня стосовно неї було обрано запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці. Запобіжний захід неодноразово подовжували. Екс-меру Слов'янська загрожує довічне ув'язнення.

Як відомо, Червонозаводський районний суд Харкова подовжив екс-меру м. Слов'янська Нелі Штепі запобіжний захід у вигляді арешту без можливості внесення застави до 11 листопада.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів