За медичною допомогою в Ізмаїлі звернулося 336 осіб, 222 з них госпіталізувано, - ДержНС

Серед отруєних 172 дитини

За медичною допомогою в Ізмаїлі звернулося 336 осіб, 222 з них госпіталізували. Про це телеканалу "112 Україна" повідомив спікер Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Андрій Мельник.

Станом на вчорашній вечір до медиків звернулися 336 осіб, з них 225 дітей. "На стаціонарному лікуванні, на сьогоднішній ранок, знаходиться 222 особи, з них 172 дитини", - повідомив він.

Нагадаємо, мер міста Андрій Абрамченко повідомив, що у місті введено надзвичайний стан. В суботу було проведено подвірний обхід у приватному секторі, що дозволило вчасно виявити деяку кількість потребуючих допомоги.

Новини за темою: Гройсман доручив вжити невідкладних заходів через масове отруєння в Ізмаїлі

Влада вважає, що масове отруєння, швидше за все, було викликано забрудненням питної води внаслідок проливних дощів. 14 червня за одну годину випало 300 мм опадів, а незабаром температура повітря піднялася до +35 градусів Цельсія.

У місті проводяться заходи з дезінфекції, а жителі скуповують бутильовану воду і ліки від отруєння, закриті ринки і заклади громадського харчування, а також заборонена торгівля молочними продуктами, фруктами, овочами та продуктами, що швидко псуються.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...