У Яценюка назвали його візит до Швейцарії приватною сімейною поїздкою

"Не варто впадати в конспірологію" щодо причин зупинки екс-прем'єра України в аеропорту Женеви

Екс-прем\\'єр Яценюк дає свідчення у справі про держзраду Януковича, 11 грудня 2017 Українське фото

Лідер партії "Народний фронт", екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк не планує ніяких офіційних, напівофіційних або неофіційних ділових зустрічей в Швейцарії. Про це заявила у Facebook його прес-секретар Ольга Лаппо.

Новини за темою: Перешкод для переміщень світом Яценюка по лінії Інтерполу немає, - МВС

"Не варто впадати в конспірологію... Це – приватна сімейна поїздка", – написала вона.

Лаппо підтвердила, що непорозуміння в Женевському аеропорту дійсно виникло через запиту росіян в Інтерпол у зв'язку з нібито участю Яценюка у війні в Чечні.

Новини за темою: В аеропорту Женеви затримали Яценюка

При цьому вона спростувала інформацію російських ЗМІ про недійсному паспорті лідера "Народного фронту" і про виявлення у нього 50 тис. готівки.

Нагадаємо, що в суботу, в аеропорту Женеви (Швейцарія) затримали колишнього прем'єр-міністр України Арсенія Яценюка. Як повідомила його прес-секретар, він летів разом з молодшою дочкою. Його зупинили на паспортному контролі за запитом Росії у зв'язку із звинуваченнями нібито в участі в бойових діях у Чечні.

Додамо, що в минулому році в РФ заявили, що Арсеній Яценюк нібито брав участь в чеченській війні. Сам Яценюк назвав це звинувачення "клінічним діагнозом російської влади", а в українському сегменті соціальних мереж стали масово з'являтися шаржі та фотоколажі, що зображують Яценюка в образі чеченського бойовика 90-х.

У вересні цього року Яценюку російські правоохоронці хотіли "приписати" участь у бойових діях в Придністров'ї.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів