Вибухи в Ічні: Щосекунди лунає 2-3 вибухи, повітряний простір закрили

З Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовано близько десяти тисяч осіб

ДСНС України

У зв'язку з надзвичайною подією на шостому арсеналі у Чернігівській області в районі населеного пункту Ічня закрито повітряний простір у радіусі 30 км, призупинено рух автомобілів і потягів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

"Закрито повітряний простір у радіусі 30 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено. Маршрути об‘їзду та обльоту небезпечної зони організовують підрозділи Міністерства інфраструктури", – йдеться в повідомленні.

Тим часом у прес-службі Міністерства оборони України повідомляють, що станом на 7 годину ранку інтенсивність вибухів становить 2-3 вибухи за секунду.

"До локалізації надзвичайної ситуації на 6-му арсеналі залучено 1 штатний пожежний танк ГПМ-54, ще 4 пожежних танки заплановано та найближчим часом будуть доставлені і посилять заходи з локалізації. Також працює 1 автоцистерна на базі автомобіля КАМАЗ і дві автоцистерни на базі автомобіля МАЗ", - зазначено в повідомленні.

Також доповідається, що з Ічні та найближчих населених пунктів евакуйовано близько десяти тисяч осіб. Зокрема особовий склад арсеналу, мешканці, які проживають на адміністративній території арсеналу, евакуйовані в населений пункт Буди (за попередніми підрахунками, близько 860 осіб).

У Міністерстві також повідомляють, що жертв, поранених, травмованих та загиблих серед військовослужбовців, працівників Збройних сил України і місцевого населення немає, матеріальні збитки уточнюються.

Нагадаємо, вибухи на складах з боєприпасами поблизу міста Ічня почалися близько 4-ї ранку. На місці події організували штаб ліквідації пожежі.

Раніше президент Петро Порошенко на засіданні військового кабінету заявив, що пожежі на військових складах в Україні - це тенденція, яка становить загрозу для національної безпеки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів