В Ізмаїлі вода в зв'язку з отруєнням через інфекції хлорується в постійному режимі, - мер

"На вчорашній вечір було виписано 222 людини", - зазначив він

112.ua

В Ізмаїлі вода в зв'язку з отруєннями через інфекції хлорується в постійному режимі. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

"Сьогодні за ніч надійшло 28 осіб, з них 12 дітей, зараз знаходиться в наших лікувальних установах – це три лікарні, які забезпечили прийом хворих дорослих і дітей у лікувальні установи, дітей – 111, дорослих – 104. Вода хлорується в постійному режимі, питання стосується того, що знайдені віруси в поверхневій воді, в простій воді вони не знищуються звичайною дозою хлорки, яка є безпечною при хлоруванні водопровідної води, тому буде застосовуватися гіперхлорування, але для цього необхідно, щоб фахівці зробили розрахунки і офіційно показали місця, куди ці розчини ми повинні будемо застосувати. На вчорашній вечір було виписано 222 людини", - заявив він.

Новини за темою: Кількість постраждалих в Ізмаїлі продовжує зростати, тенденція протримається тиждень, - МОЗ

Нагадаємо, в Ізмаїлі встановили причину масового отруєння населення. Сотні людей опинилися в лікарні через мікст-інфекцію. У медичних установах м. Ізмаїл Одеської обл. залишаються 186 осіб, які постраждали в результаті отруєння через потрапляння ґрунтових вод у водопровідну мережу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів