В Армянську зняли запроваджений через хімвикиди режим НС

Окупаційна влада заявляє, що з 16 вересня не зареєстровано перевищення максимальних разових концентрацій забруднювальних речовин

Радио Свобода

Режим НС муніципального характеру, що було запроваджено 14 вересня в Армянську і навколишніх селах на півночі окупованого Криму через перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин у повітрі, скасовано. Про це повідомив голова адміністрації Армянська Василь Теліженко, передає "Інтерфакс".

Дітей, як повідомляється, почнуть повертати до міста 24-25 вересня.

Наголошується, що з 16 вересня не зареєстровано перевищення максимальних разових концентрацій забруднювальних речовин і "всі роботи, пов'язані з усуненням надзвичайної ситуації, проведено в повному обсязі".

У місті Армянську на півночі анексованого Криму в серпні стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, на листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок. Спочатку представники окупаційної влади не визнавали проблеми, однак 4 вересня "кримська влада" вперше заявила, що гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду в Армянську та прилеглих селищах перевищила норму. Дітей евакуювали, місцевих жителів закликали якомога менше часу проводити просто неба. У результаті викиду хімікатів в анексованому Криму на материкову частину України виїхали 59 осіб. Також повідомлялося, що через викиди хімікатів постраждав 61 український прикордонник.

КПВВ "Чаплинка" і "Каланчак" було тимчасово закрито на в'їзд до Криму через хімічні викиди заводу "Кримський титан". Частина прикордонників залишалася на КПВВ "Каланчак" і "Чаплинка" для надання допомоги охочим виїхати з Криму. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів