"Український вибір" повідомляє про напад на своїх активістів у Харкові

.

"Український вибір" повідомляє про напад невідомих на активістів організації у Харкові після повідомлення про мінування готелю "Меркурій", де проводилися збори громадської гуманітарної групи.

Як повідомляє "Український вибір", представники громадської гуманітарної групи знаходяться в оточенні, їх нібито побили невідомі з прапорами "Азова" і "Вільних людей". Учасники зборів вважають це провокацією і терором, мета яких ― перешкодити українцям вимагати від влади виконання покладених на неї обов'язків.

Громадські гуманітарні групи створюються у всіх областях України. Їх мета — організувати діалог між українськими громадянами та законодавчою владою через народних депутатів України, обраних у Верховну Раду від конкретних регіонів, щоб донести до влади вимогу суспільства мирно вирішити конфлікт на сході України. Ці рішення залежать від Верховної Ради. Мова йде про: а) Закон про непереслыдування учасників подій на сході України (про амністію); б) Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей; в) Закон про вибори; г) зміни в Конституцію України.

"Сьогодні "партія війни" перейшла від слів до дій. Мінування приміщення і напад радикалів і екстремістів, що назвалися представниками "Азова" і "Вільных людей", на активістів та прихильників "Українського вибору" свідчить про те, що прихильники силових методів не мають наміру відстоювати мирне вирішення конфлікту на Донбасі", - йдеться в повідомленні "Українського вибору".

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів