Фото з місця пожежі. 9.03.2017
Страна.ua

У Житомирській обл. 18 березня пожежники ліквідували загоряння у двох будинках. Про це повідомляється на сайті Держнс.

Зокрема, в службу порятунку надійшло повідомлення про пожежу в двоповерховому житловому будинку, розташованому в Бердичеві. Рятувальників викликали сусіди власниці будинку. Помітивши загоряння, вони ж одразу й побігли до господарів на допомогу, які не здогадувалися, що в будинку пожежа.

По прибуттю до місця виклику пожежних, дах будинку загальною площею 60 кв. м. була повністю охоплена полум'ям. Оцінивши обстановку, начальник караулу прийняв рішення про залучення додаткових сил і засобів для ліквідації загоряння. Зокрема, необхідний був ще один автомобіль для безперебійної подачі води.

Пожежники виявили загоряння в житловій кімнаті на другому поверсі. Там горіло дерев'яне оздоблення стін та стелі. Не першому поверсі спостерігалося незначне задимлення.

Новини за темою: Під Миколаєвом сталася пожежа в результаті зіткнення двох фур з пальним

Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено 60 кв. м. даху, а також майно і оздоблення житлової кімнати на другому поверсі. На перший поверх житла рятувальники не допустили розповсюдження полум'я.

Крім цього, 03:55 пожежники виїхали на гасіння пожежі ще одного будинку в Коростені. Господарі будинку прокинулися вночі від їдкого запаху диму. Вогонь встиг знищити 7 кв. м. покрівлі та 3 кв. м. перекриття будинку.

В результаті пожежі загиблих та травмованих не виявлено. Причини займання наразі встановлюють фахівці.

Як повідомлялося, в Херсонській обл. під час пожежі у приватному будинку загинули двоє чоловіків.

Новини за темою: В Івано-Франківську під час занять сталася пожежа в школі