У центрі Києва почалися сутички поліції і супротивників "Марш рівності", підірвав петарду

Учасники маршу змінили маршрут

Марш рівності -2017 112.ua

У центрі Києва почалися сутички поліції і супротивників "Марш рівності", підірвали петарду. Про це повідомляє телеканал "112 Україна".

Поліцейські на конях намагаються не допустити супротивників "Маршу рівності" до колони маршу. Почалися сутички з поліцією, противники маршу підірвали петарду.

"За кілька хвилин до початку руху Маршу рівності поліція взяла в кільце противників маршу. Противники зрозуміли, що учасники маршу змінили маршрут і намагалися прорвати кільце, було кілька спроб. Але кінна поліція не дала пройти ні в парк Шевченка, ні в бік будинку вчителя. Під час цих спроб підірвали петарду або вибуховий пакет, вибух був досить сильний, але ніхто не постраждав. Сутички були 3-4 хвилини. Після цього спроб порватися більше не було", - передає корреспондет телеканалу "112 Україна".

Також, як повідомляє поліція, з групою осіб, які спалили прапор ЛГБТ в парку, правоохоронці провели профілактичну бесіду.
"Колона учасників "Маршу рівності" вирушила в напрямку вулиці Хрещатик. За попередніми підрахунками, участь у заході беруть близько 2500 чоловік", - написала в Facebook речник поліції Києва Оксана Блищик.

Також, як передає кореспондент 112.ua, один з противників "Маршу рівності" намагався зупинити колону. Поліція припинила ці спроби.

Колона "Маршу рівності" рушила в бік станції метро "Льва Толстого".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...