У російському Примор'ї внаслідок дощів підтоплено 1,4 тисячі будинків

Близько 200 людей відселили через наслідки стихії

Наслідки проливних дощів в Приморському краї РФ ТАСС

У Приморському краї Російської Федерації в результаті проливних дощів 1,4 тис. будинків підтоплені, близько 200 людей відселили. Про це повідомляє видання ТАСС з посиланням на дані регіонального главку МНС РФ.

"У трьох муніципальних районах і Уссурійську підтоплено понад 1,4 тис. житлових будинків і прибудинкових територій з населенням більше 10 тис. осіб", - цитують джерело в МНС.

Представник міністерства також зазначив, що у пункти тимчасового розміщення відселили 200 осіб.

Крім того, зруйновано три автомобільних моста, підмито три ділянки залізничного полотна і два залізничного мосту, затримані три пасажирських поїзди, їх пасажирів перевезли автотранспортом, ще п'ять поїздів відмінено. Частково пошкоджено дорожнє полотно на п'яти ділянках автомобільних доріг місцевого значення.

"У постраждалих районах працюють оперативні штаби та групи, до аварійно-відновлювальних робіт залучено аеромобільна угруповання ГУ МНС РФ по Приморському краю", - сказало джерело агентства.

Згідно з даними російської служби ВВС, в постраждалих районах порушено телефонний зв'язок. А дітей зі шкіл, які розташовані в зоні дії надзвичайної ситуації, до початку навчального року перерозподілять до інших шкіл.

Нагадаємо, нещодавно в Москві пройшов сильний град. Місцеві жителі ділилися фото і відео, називаючи погоду "липневої хурделицею".

ТАСС

ТАСС

ТАСС

ТАСС

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів