У Рівному з гранатомета стріляли по вікнах кабінету начальника місцевого управління патрульної поліції Сергія Мерчука. Граната влучила в спортзал, ніхто не постраждав. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

"Сьогодні в ніч (з неділі на понеділок) по вікнах кабінету начальника Управління Патрульної поліції міста Рівне - лейтенанта поліції Сергія Мерчука (оскільки Сергій живе в кабінеті) було зроблено постріл з РПГ-22. (Реактивна протитанкова граната) Влучення гранати було в спортзал. Ніхто не постраждав", - написав Жуков.

Також він додав, що напис на тубусі гранати – "дитячий лепет, для відволікання уваги. І жодного відношення до патрульної поліції не має".

За словами Жукова, Сергій Мерчук - активний учасник майдану, після - учасник бойових дій у складі полку "Азов". До патрульної поліції в органах не служив.

"Це було дурне і неправильне рішення. Всі 28 управлінь патрульної поліції України працюють у посиленому режимі, з автоматичною зброєю. Моє особисте рішення", - зазначив голова департаменту.

Як повідомлялося раніше, за фактом хуліганства, вчиненого із застосуванням вогнепальної зброї, розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України. З метою затримання зловмисників в області введено план "Перехоплення" і посилено заходи щодо забезпечення громадської безпеки і порядку.

Новини за темою: У приміщення патрульної поліції в Рівному стріляли з протитанкового гранатомета, стався вибух