Газета "Вести" повідомила про обшуки в редакції

Силовики виносять з приміщення речі, юристів медіахолдингу і журналістів не пропускають

"Вести"

В офіс газети "Вести", який розташовано в БЦ "Гулівер", увірвалися невідомі, імовірно, співробітники Національної поліції і головної військової прокуратури ГПУ. Про це повідомляють "Вести".

"Ну, почалося! Близько 6 ранку оточили "Гулівер", заходять на наш поверх такі "милі" люди. Колеги з Радіо передають, що звук такий, ніби почали все трощити", - повідомила головний редактор газети "Вести" та сайту Vesti-ukr.com Оксана Омельченко в Facebook.

Омельченко заявляє, що силовому захопленню офісу "Вестей" передувало розслідування про діяльність АРМА. Сьогодні готували до друку другу частину. На місці присутні фігуранти публікацій - слідчий військової прокуратури Віталій Опанасенко та юрист АРМА Андрій Потьомкін.

Силовики виносять з приміщення речі, юристів медіахолдингу не пропускають, як і журналістів на роботу. Також вони забризкують балончиками камери внутрішнього спостереження і принесли зварювальний апарат.

Зауважимо, "Вести" входять до українського медіахолдингу "Мультимедіа-інвест груп", створеного у 2013 році Ігорем Гужвою. У 2015 році Ігор Гужва оголосив про продаж своєї частки і відхід з посади глави холдингу та головного редактора газети "Вести". У 2016 році він очолив інтернет-видання "Страна.ua".

Зараз прокуратура розслідує дві кримінальні справи стосовно Гужви.

Прокуратура звинувачує Гужву у кримінальній справі про ухилення від сплати податків на суму 17,8 млн грн ТОВ "Вісті мас-медіа". Друге провадження стосується вимагання та отримання 10 тисяч доларів за нерозміщення на сайті "Страни.ua" компрометувальних матеріалів на народного депутата від Радикальної партії Дмитра Лінька.

22 червня 2017 року у редакції "Страна.ua" було проведено обшук, після якого Гужву відправили до СІЗО. 26 червня 2017 року заступник головного редактора "Страни.ua" Світлана Крюкова внесла за Гужву заставу у розмірі 544 тис. грн.

31 січня 2018 року він виїхав з України до Відня та попросив в Австрії політичного притулку. Термін дії його запобіжного заходу закінчився 6 січня. Гужва стверджує, що виїхав до Австрії через погрози.

5 лютого суд стягнув 1 млн 35 тис. грн застави, внесеної за Ігоря Гужву в бюджет, і дав дозвіл на його затримання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів