У Львові правоохоронці виявили міні-завод із виробництва фальсифікованої кави відомого товаровиробника. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, підпільне виробництво фальсифікованої кави було налагоджене у домоволодінні місцевого мешканця. "У двоповерховій будівлі на першому поверсі знаходився спортзал, а на другому - міні-завод. До речі, потрапити на другий поверх можна було лише за допомогою електроліфту", - зазначається у повідомленні.

За інформацією правоохоронців, добова виробнича потужність заводу складала до тисячі пачок кави.

"Людина, яка відповідала за організацію збуту мешкала у м. Охтирка Сумської області. За місцем його проживання знаходився так званий "офіс продаж". У мережі Інтернет він розміщував оголошення та приймав замовлення від клієнтів. Незважаючи на те, що "відділу збуту" фактично знаходився на Сумщині, сама фальсифікована продукція відвантажувалась з цеху у Львові", - підкреслюється у повідомленні.

При цьому додається, що в рамках кримінального провадження правоохоронці провели 11 санкціонованих обшуків, у ході яких було вилучено обладнання для виробництва та пакування кави, понад 19 тис. упаковок готової до реалізації продукції, майже 100 кг сировини, паперову тару, а також 17 тис. грн.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Новини за темою: У Харкові виявлено цех з виробництва контрафактної кави Jacobs


Слідчі встановлюють інших осіб, причетних до організації незаконного бізнесу.