У Львові та Харкові викрили мережу борделів, які були завуальовані під стриптиз-клуби

Затримали понад 110 дівчат

Правоохоронці виявили та припинили діяльність мережі борделів у Львові та Харкові. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, будинки розпусти були завуальовані під стриптиз-клуби, у них працювали понад 110 молодих дівчат. "Переважна більшість з них надавали сексуальні послуги за грошову винагороду", - підкреслюється у повідомленні.

При цьому зауважується, що всі вони були затримані.

Під час обшуків приміщень за 11 адресами правоохоронці вилучили кошти на суму близько 200 тис. грн, мобільні телефони та сім-карти, рекламну продукцію і "чорну бухгалтерію" (записи щодо клієнтів та кількості отриманих коштів).

Правоохоронці встановили директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговуючий персонал будинків розпусти. Зокрема, для налагодження ефективної роботи борделів організатори переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг.

У клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг приблизно складала від тисячі до 3,5 тис. грн за годину. 40% цієї суми залишалося у повії.

Клієнтами виявлених борделів були переважно іноземці, серед них – велика кількість студентів вищих навчальних закладів.

Нині проводяться подальші слідчі (розшукові) дії за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Раніше у Маріуполі правоохоронці викрили діяльність борделю на базі одного з будинків культури.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів