Facebook

У Львові через переповнені сміттєві контейнери можуть закрити школи і дитячі садки. Про це на прес-конференції повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна, пише видання 032.ua.

На сьогодні 59 сміттєвих майданчиків у навчальних закладах переповнені, і можливості вивозити сміття немає. Найгірша ситуація з вивезенням сміття у Франківському районі.

"У Франківському районі переповненими є 19 майданчиків, у Шевченківському та Залізничному районах - по 13 майданчиків. За плюсової температури ці відходи розкладаються, а це погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у Львові", - розповіла Слічна.

Якщо сміття буде постійно накопичуватися і не вивозитися з території навчальних закладів, це становитиме загрозу для життя і здоров'я дітей. Не виключено, що якщо сміття не будуть вивозити і настане потепління, то заняття в навчальних закладах можуть припинити.

"Ми самостійно припинити навчання в закладах не можемо, такі питання розглядаються на комісії з надзвичайних ситуацій. Якщо є така загроза, навчальні процеси повинні зупинятися. Якщо буде потепління і не вивезуть сміття - це буде серйозна проблема", - зазначили в мерії.

Нагадаємо, що у Львові склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Мер міста Андрій Садовий заявив, що останній полігон, з яким укладено договір про утилізацію, відмовився приймати відходи.

Президент України Петро Порошенко заявив, що не кине жителів Львова сам на сам з проблемою вивозу ТПВ. Також він критикував мера Львова через ситуацію зі сміттям. Він сказав, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".