У Львівській області зійшов з рейок товарний потяг, можливі затримки у русі пасажирських поїздів

Аварія сталася вночі біля станції "Старе село" на ділянці "Львів-Ходорів"

Фото з відкритих джерел

У Львівській області зійшов з рейок товарний поїзд. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА

Повідомляється, що аварія сталася о 03:48 у суботу, 13 жовтня, біля станції "Старе село" на ділянці "Львів-Ходорів". У повідомленні уточнюється, що стався схід тепловоза поїзда №8352 у складі 18 вагонів однією секцією всіма колісними парами і одного вагона з щебенем. 

В результаті інциденту ніхто не постраждав, проте можливі затримки пасажирських поїздів. Їх рух буде здійснюватися через станцію "Стрий".

Нагадаємо, що 3 липня, в Одеській області на перегоні Іванівка - Веселий Кут сталося сходження 14 вантажних вагонів, в зв'язку з чим для 20 пасажирських поїздів був організований об'їзд аварійної ділянки.

До цього, в червні в Дніпропетровській області на станції Нижньодніпровськ-Вузол з-за крадіжки верхньої будови колії з рейок зійшли локомотив і 15 вантажних вагонів. Вагони були завантажені прокатом, трубної заготівлею та дизпаливом. В результаті аварії загиблих і постраждалих не було, витоку з цистерн не відбулося.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів