У Київській обл. з підозрою на харчове отруєння госпіталізували 20 військовослужбовців

Військова прокуратура розпочала службове розслідування

Фото з відкритих джерел

У Київській області з підозрою на харчове отруєння госпіталізували 20 військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури центрального регіону України.

Згідно з повідомленням, два дні тому 12 військовослужбовців строкової служби однієї з військових частин, яка дислокується у Василькові, звернулися до медпункту зі скаргами на біль у шлунку, пронос, субфебрильну температуру.

Їм була надана перша медична допомога і встановлено попередній діагноз "гастроентероколіт".

Станом на сьогодні, наголошується в повідомленні, під наглядом лікарів Головного військового клінічного госпіталю перебуваэ 20 осіб.

Відповідальні служби проводять заходи щодо встановлення причин, які передували цим фактом, зокрема вже відібрали бактеріальні змиви, проби води та їжі у військовій частині, видали припис щодо реєстрації випадків гострих кишкових інфекцій, а сьогодні призначили додаткові дослідження.

У свою чергу Військова прокуратура розпочала службове розслідування за фактом захворювання військовослужбовців. Там обіцяють, що за його результатами буде здійснено відповідне реагування, а за наявності підстав винні посадові особи будуть притягнуті до передбаченої законом відповідальності.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів