Фото з відкритих джерел

Співробітники податкової міліції Києва спільно з СБУ виявили незаконне виробництво і збут бензину, що містить заборонені речовини. Про це повідомив перший заступник голови Фіскальної служби Сергій Білан на Facebook.

Група шахраїв ввозила на територію однієї з нафтобаз спиртовмісні речовини та октанопідвищуючі домішки, в тому числі і заборонені для використання. Після цього нафтопродукти змішувалися шляхом наливу в одну цистерну з різних ємностей і додавання октанопідвищуючих домішок.

На отриманий товар виписувалися підроблені видаткові накладні, а у товарно-транспортних накладних вказувався бензин марки А-92 Євро і А-95. Продаж бензину документально оформлявся на фіктивні підприємства за підробленими документами, а фактично реалізовувався за готівку без відображення в бухгалтерському обліку.

Новини за темою: ДФС: Підприємці незаконно виробляли та реалізовували бензин, до держбюджету не надійшло 6 млн грн податків

В результаті проведених в Києві та Борисполі двох обшуків було виявлено та вилучено 142 тис. л бензину, 1,4 тис. л. компонентів моторного палива, чорнові записи, первинна бухгалтерська документація та комп'ютерна техніка. Загальна вартість вилученого становить 3,62 мільйона гривень.

Як повідомлялося, у Харківській обл. вилучили понад 13 тис. л незаконного бензину.