У Києві в 2018 році правоохоронці вилучили 800 кг наркотиків на 30 млн гривень

Загалом протягом поточного року в столиці було виявлено майже 3 тисячі фактів обігу наркотиків, з них 313 – спроби збуту наркотичних речовин

поліція Києва

Уподовж 2018 року правоохоронцями Києва було вилучено 800 кг наркотиків загальною вартістю 30 млн гривень. Про це повідомили на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції, йдеться на сайті Київської міськради.

Новини за темою: У Чернівецькій області затримано наркозбувачів, у яких вилучили наркотики на 10 млн грн та зброю

За даними поліції Києва, в середньому щоденно у столиці реєструється 175 злочинів, а до правоохоронців надходить близько 3 тисяч викликів на добу.

"Найбільшу частину правопорушень складають майнові злочини – крадіжки, пограбування, розбійні напади", - зазначають у поліції.  

Причому, повідомляється, що значну кількість злочинів скоюють іноземці. Так, протягом цього року було затримано 600 осіб – громадян Росії, Грузії, Азербайджану, Молдови, Вірменії та Узбекистану.

У поліції також зауважили, що у порівнянні з минулим роком рівень злочинності в Києві знизився на 13%, а кількість розкритих злочинів, навпаки, збільшилася.

Новини за темою: 50 країн світу підписали документ про посилення боротьби з кіберзлочинністю

Стосовно незаконного обігу зброї, з початку року в Києві в результаті обшуків та проведення спецоперацій було вилучено 272 пістолети, 40 револьверів, 39 рушниць, 38 автоматів, 15 протитанкових гранатометів, 105 гранат, майже 32 тисячі патронів різного калібру, 25 кг вибухових речовин та 9 саморобних вибухових пристроїв.

До слова, за показниками найбільшої у світі бази даних про міста й країни Numbeo, Україна станом на середину 2018 року посідала 36-те місце з-поміж 117 країн за рівнем злочинності у світі.

До рейтингу потрапили три українських міста - Київ, Харків і Львів. Із 327 міст в рейтингу Київ опинився на 130-му місці в списку, Харків - на 139-му, а Львів - на 207-му.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів