ГУ Національної поліції в м. Києві
 
ГУ Нацполіції у Києві

У Києві на Контрактовій площі поліція затримала одного з нападників на учасників "Маршу рівності". На учасників напали через три години після маршу. Про це повідомляє прес-служба Нацполиции в м. Києві.

Попередньо встановлено, що група невідомих підбігли до чоловіків, бризнули одному в обличчя газовим балончиком, а іншому завдали тілесні ушкодження.

Одного із зловмисників поліцейські затримали і доставили до Подільського управління поліції. З ним спілкуються оперативники і слідчі. Затриманий - киянин, 1995 р. н. У нього вилучили балаклаву, ніж, газовий балончик і капу.

Постраждалим, 1980 і 1984 р. н., викликали "швидку", співробітники якої надали їм медичну допомогу та доставили до лікарні.

Подія належним чином зареєстрована, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Спільників нападника шукають.

Нагадаємо, сьогодні у центрі Києва відбувся "Марш рівності". Під час маршу противники його проведення, які були взяті в кільце поліцією, влаштували кілька сутичок з правоохоронцями. В результаті шестеро людей затримали, яких через кілька годин відпустили.

За словами глави Нацполіції в Києві Андрія Крищенка, легкі тілесні ушкодження отримали двоє поліцейських.

Новини за темою: Як пройшов "Марш рівності" в Києві