У Дніпропетровській області двоє безробітних чоловіків розрізали на частини пам'ятник Невідомому офіцеру і намагалися здати його на металобрухт. Про це повідомляє прес-служба управління Нацполіції в Дніпропетровській області.

Пам'ятник Невідомому офіцерові є частиною меморіального комплексу на "Братській могилі мирних жителів - жертв фашизму і невідомому радянському воїну". Він розташований не в самому населеному пункті, а в лісопарковій зоні поблизу села Кільчень Магдалинівського району.

Факт наруги над меморіалом був зареєстрований 19 квітня. Двоє засуджених 30-і 41-річних жителя Дніпра, які ніде не працюють, встигли порізати бронзову конструкцію на частини і вже вантажили її в автомобіль, щоб вивезти і здати на металобрухт. На місці злочину їх затримали працівники Магдалинівського відділення поліції.

Працівники поліції виявили три газових балони з системою для газового різання, газовий ключ, саперну лопату і троси. З допомогою цих інструментів була демонтована і розрізана на частини бронзова частина конструкції.

Слідчим відділенням Магдалинівської поліції даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою). За скоєне зловмисникам загрожує штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешт на строк до 6 місяців, обмеження волі на строк до 3-х років, або позбавлення волі на той самий строк.