У Новомосковську Дніпропетровської області в результаті падіння дерева через негоду загинула 65-річна жінка. Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції.

"Місцева 65-річна жителька отримала травми і численні переломи, від яких померла в лікарні", - йдеться в повідомленні.

У поліції підкреслили, що повідомлення про нещасний випадок надійшло 18 квітня. Трагедія сталася на вулиці Гетьманській. На даний момент слідчим відділом Новомосковської поліції вирішується питання про внесення даного факту в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

"У зв'язку з погіршенням погодних умов звертаємо увагу громадян, насамперед дітей, на дотримання особистої безпеки. Під час негоди уникайте перебування під лініями електропередач та поблизу їх опор, а також по можливості обмежте перебування під деревами", - резюмується в повідомленні.

Як повідомлялося, погоду в Україні 18-19 квітня визначає холодне повітря арктичного походження. За половину доби 19 квітня через аномальні погодні умови і порушення правил руху в Україні загинули 7 осіб. Найбільш складна ситуація в Харкові і Дніпрі, де пройшли сильні снігопади, також несприятлива погода спостерігається в Полтавській і Запорізькій областях.