У Чечні загинув командир операції зі звільнення заручників "Норд‑Осту" Юрій Трошин

Він також брав участь в антитерористичній операції в Беслані, пройшов Афганістан і дві війни на Північному Кавказі

З відкритих джерел

Полковник антитерористичного підрозділу ФСБ "Альфа" Юрій Трошин загинув у Чечні. Про це повідомляється на сайті міжнародної Асоціації ветеранів "Альфа".

"Юрій Миколайович, по суті, загинув на бойовому посту", – йдеться в повідомленні. При цьому подробиць не уточнюють.

Водночас, за даними "Российской газеты", Трошин загинув унаслідок ДТП. Повідомляється, що 11 вересня в Наурському районі Чечні двоколісний мотоцикл Harley Davidson з невстановлених причин перекинувся. Юрій Трошин, який їхав за ним на триколісному мотоциклі Harley-Davidson, спробував маневрувати, але не впорався з керуванням і перекинувся.

У групі "Альфа" Трошин почав роботу в 1982 р. Він брав участь у військових діях в Афганістані, двох війнах на Північному Кавказі. Також брав участь в антитерористичній операції в Беслані та керував операцією в "Норд-Ості".

Новини за темою: У Ємені унаслідок теракту загинули 10 солдатів

"Під час теракту на Дубровці ("Норд-Ост") саме група Юрія Миколайовича працювала вранці 26 жовтня щодо ватажка терористів Мавсара Бараєва і знищила його", - йдеться на сайті групи "Альфа".

Нагадаємо, терористичний акт на Дубровці ("Норд-Ост") тривав з 23 по 26 жовтня 2002 р. в Будинку культури в Москві. Там група озброєних бойовиків захопила й утримувала заручників з числа глядачів мюзиклу "Норд-Ост". Загальне число захоплених заручників склало 916 осіб.

Унаслідок операції зі звільнення заручників загинуло 130 осіб із числа заручників (за твердженням громадської організації "Норд-Ост", 174 особи).

Новини за темою: Прем'єр Франції попереджає про нові теракти, які готуються в країні

Терористичний акт у Беслані - захоплення заручників у школі № 1 міста Беслана (Північна Осетія), здійснений терористами вранці 1 вересня 2004 р. під час урочистої лінійки, присвяченої початку навчального року. Протягом двох з половиною днів терористи утримували в замінованій будівлі 1128 заручників (переважно дітей, їхніх батьків та працівників школи).

Хоча більшість заручників було звільнено в ході штурму, внаслдіок теракту загинуло 314 осіб з числа заручників, із них 186 дітей. Всього, включаючи рятувальників, загинуло 333 людини, понад 800 дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів