В с. Березівка Одеської області практично повністю зруйновано єврейське кладовище. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Українського єврейського комітету Едуард Долінський.

За словами Долинського, пам'ятники на кладовищі розбиті і перевернуті.

У поліції Одеської обл., заперечують причетність вандалів до руйнування кладовища. Як розповіла 112.ua начальник відділу комунікації Нацполиции Одеської області Альона Войтенко, найвірогідніше руйнування на кладовищі відбулися із-за того, що за могилами довгий час ніхто не доглядав: "Ми в курсі цієї ситуації, начальник місцевої поліції кілька тижнів тому доповідав в усній формі, про зруйнованому пам'ятнику жертв Голокосту в Березівках. Він говорив про те, що пам'ятник може впасти. Через ветхість. Матеріал з якого він зроблений, на жаль, не довговічний, і пам'ятник просто розсипався. А цвинтар, думаю ситуація, там така ж як і з єврейським кладовищем в Одесі, багато могили занедбані і теж руйнуються про час. Не дарма існують дні, в які потрібно ходить на цвинтар і доглядати за могилами".

Як повідомлялося, раніше в Одеській області зруйнувався меморіал жертвам Голокосту на Єврейському кладовищі в Саврани. Руйнування також відбулося із-за природних процесів.

Новини за темою: В Одеській області зруйнована стіна біля меморіалу жертвам Голокосту