Циклон "Санба" на Філіппінах: 9 осіб загинуло, понад 40 тисяч евакуйовано

Циклон зруйнував 350 будівель

Reuters

Понад 40 тисяч осіб було евакуйовано через тропічний циклон "Санба", що вирує на Філіппінах. Про це повідомляє Floodflist.

Згідно з інформацією видання, Національна рада зі зменшення небезпеки стихійних лих та управління (NDRRMC) підрахувала кількість потерпілих сімей - 37138, або понад 152 тисячі осіб, які проживали в західних, центральних і східних районах Вісайських островів і регіону Карага. Понад 40 тисяч осіб було доставлено до 194 евакуаційних центрів, ще 470 сімей (2282 особи) отримали необхідну допомогу.

Також повідомляється, що циклон "Санба" повністю знищив 66 будинків і частково зруйнував ще 284 будівлі. До того ж Філіппінське інформаційне агентство заявило про значне підвищення рівня води в річці Баніка і, як результат, затоплення частини міста Думагете.

У місцевих ЗМІ продовжують повідомляти про жертви: один загиблий у результаті зсуву на острові Лейте, п'ятеро загиблих у провінції Сурігао-дель-Сур, а також троє рибалок, яких віднесло в море біля міста Боронган, що в провінції Східний Самар.

Раніше у столиці Королівства Тонга Нукуалофі близько 70% житлових будинків і будівель були повністю або частково зруйновані в результаті удару тропічного циклону "Гіта"

Джерело: Floodlist

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів