Українське фото

У Лук'янівському СІЗО, де стався інцидент між правоохоронцями та бійцями розформованої роти "Торнадо", які утримуються в ізоляторі, один з учасників інциденту зробив спробу відрізати собі частину вуха.

Про це на сторінці в Facebook повідомив журналіст Костянтин Стогній.

Про відрізане вухо бійця повідомляє і нардеп Ігор Мосійчук. За його словами, "всі бокси залиті кров'ю". 

За даними Стогнія, "Торнадівці", які знаходяться під слідством, планували акцію протесту проти, нібито, необ'єктивності судів і слідства. "Їх заклики ігнорувалися. Вони підняли бучу і намагалися напасти на одного охоронця. За запевненням представника Пенетенціарної служби - напад не вдався. Тоді один із "Торнадівців" вирішив відрізати собі частину вуха. Наші джерела повідомляють, що ситуація вже заспокоїлася. Вухо зашивають", - написав Стогній.

Журналіст також повідомив, що активісти збираються зараз підтягуватися до СІЗО, щоб підтримати бійців "Торнадо".

Нагадаємо, у Лук'янівському СІЗО сталася надзвичайна подія. В ексклюзивному коментарі "112 Україна" голова Київської поліції Андрій Крищенко розповів, що один з бійців розформованої роти "Торнадо" отримав поранення. Зараз ведеться слідство з метою встановити поранив він себе сам, або поранили його. Побратими бійця "торнадівці", які також перебувають в Лук'янівському СІЗО вимагали від охорони, щоб йому надали невідкладну медичну допомогу. В результаті був влаштований короткочасний бунт, який, за словами Крищенко, зараз вже заспокоїли. Бійця, який отримав поранення, відправили в медичний заклад, де йому надають допомогу. Його стан наразі стабілізований. Голова Київської поліції уточнив, що як такого нападу на охорону Лук'янівського СІЗО не було.