Ситуація в Чернігові: Півсотні людей потребують відселення, в місті організували збір речей

За підтопленими будинками цілодобово стежитимуть правоохоронці

ДержНС

У Чернігові через затоплення житлових будинків близько півсотні городян потребують відселення, повідомляє прес-служба мерії за підсумками засідання комісії з ліквідації надзвичайної ситуації.

За словами заступника міського голови Андрія Черненка, жителям найбільш постраждалих будинків (по вул. Декабристів, 8 та Текстильників, 23) - небезпечно залишатися у своїх оселях. Для них знайшли вільні місця в гуртожитку місцевого будівельного ліцею та навчально-реабілітаційного центру.

У зв'язку з непростою ситуацією жителів міста просять мобілізувати всі сили на допомогу постраждалим в результаті затоплення. Організовано збір коштів для дітей і дорослих, який проводиться в Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 (вул. Перемоги, 183). Харчування для постраждалих має намір організувати одне з міських комунальних підприємств.

Новини за темою: Зруйновані будинки і дорога через міст: Комісія ДержНС зібралася на засідання через негоду в Чернігові

"Крім того, звільнених будинках буде забезпечена цілодобова охорона порядку силами поліції і муніципальної варти на період приведення в належний стан цих будинків і вивчення ситуації щодо подальшої їх експлуатації", - запевнили в мерії.

Для ліквідації наслідків також мають намір залучити місцеві сили Нацгвардії і Залізничного полку.

За інформацією прес-служби, зливова каналізація міста давно відпрацювала свій термін експлуатації, на її заміну Чернігову потрібно не менше 20 млрд гривень.

Раніше сьогодні повідомлялося, що сильна злива затопила близько 20 вулиць Чернігова. Рятувальники евакуювали 16 людей, трьох постраждалих передали медикам. Всього були підтоплені 90 дворів. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів