З відкритих джерел

Голосіївський райсуд міста Києва обрав для слідчого одного з районних управлінь столичної поліції, який напередодні був викритий на одержанні 95 тис. грн неправомірної вигоди, запобіжний захід. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"Суд задовольнив клопотання прокурора та застосував до правоохоронця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою внесення застави", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, кількома днями раніше в рамках спецоперації на одержанні 95 тис. грн неправомірної вигоди було викрито слідчого одного з районних управлінь поліції Києва. Вказані кошти правоохоронець вимагав та отримав від громадянина Грузії за не притягнення до кримінальної відповідальності за крадіжку, а також повернення йому речового доказу – автомобіля.

Слідчому поліції інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).