Співробітники Лук'янівського СІЗО, побачивши відрізане вухо "торнадівця", сховалися в зброярні, - нардеп

За даними Ігоря Мосійчука, один зі співробітників втратив свідомість

Українське фото

У Лук'янівському СІЗО, де стався інцидент між правоохоронцями бійцями розформованої роти "Торнадо", яких утримують в ізоляторі, вухо відрізав собі боєць з позивним "Ахіллес". Співробітники ізолятора не надали йому допомоги, тому що злякалися виду крові і сховалися в зброярні. Один з них втратив свідомість.

Про це на сторінці в Facebook повідомив народний депутат Ігор Мосійчук.

"Після того як ув'язнений боєць "Торнадо" з позивним Ахіллес відрізав собі вухо, його соратники почали вибивати двері на боксах, вимагаючи надати йому медичну допомогу. Знаєте, що зробили тюремники? Вони від страху закрилися в зброярні, а один від виду крові навіть втратив свідомість. І питати з них нічого, адже тюремники отримують зарплату 2-2,5 тис. грн. На роботу в СІЗО з такою зарплатою знайти кого-небудь притомного нереально", - написав Мосійчук.

Новини за темою: "Торнадівець" у Лук'янівському СІЗО намагався відрізати собі частину вуха, - журналіст

Нагадаємо, у Лук'янівському СІЗО сталася надзвичайна подія. В ексклюзивному коментарі "112 Україна" голова Київської поліції Андрій Крищенко розповів, що один з бійців розформованої роти "Торнадо" отримав поранення. Зараз ведеться слідство з метою встановити поранив він себе сам, або поранили його. Побратими бійця "торнадівці", які також перебувають в Лук'янівському СІЗО вимагали від охорони, щоб йому надали невідкладну медичну допомогу. В результаті був влаштований короткочасний бунт, який, за словами Крищенко, зараз вже заспокоїли. Бійця, який отримав поранення, відправили в медичний заклад, де йому надають допомогу. Його стан зараз стабільний. Голова Київської поліції уточнив, що як такого нападу на охорону Лук'янівського СІЗО не було.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів