Фото з відкритих джерел

Ще на двох дорогах в Одеській області закрито рух, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДержНС).

З 12:00 12 січня закрито рух транспортних засобів на автодорозі Р-71 Одеса - Іванівка - Ананьїв - Піщана - Хащевате - Колодисте - Рижівка і Р-55 Одеса - Вознесенськ - Н. Буг.

Діють обмеження руху для вантажних, великовагових та великогабаритних машин на автодорогах М-13 Кіровоград - Платонове (на Кишинів) і М-15 Одеса - Рені (на Бухарест).

Заборонено рух атранспорта на дорогах загального користування державного та місцевого значення на території 11 районів Одеської області - Арцизького, Болградського, Біляївського, Білгород-Дністровського, Кілійського, Лиманського, Ізмаїльського, Овідіопольського, Ренійського, Саратського та Татарбунарського.

Нагадаємо, що з 8:30 12 січня тимчасово введено обмеження руху великовагових та великогабаритних автомобілів на автодорозі Н-09 Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Боберка - Львів у межах Закарпатської області та в'їзд з Івано-Франківської в Закарпатську область.

Як уточнила спікер ДержНС у Закарпатській області Наталія Батир, на міжнародній трасі Київ - Чоп рух не обмежено і здійснюється в нормальному режимі. Зранку рятувальники допомогли відбуксирувати три застряглі в снігу машини.