112.ua
Комісія Міністерства екології та природних ресурсів знайшла серйозні порушення законодавства Державної екологічної інспекції України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр екології Остап Семерак.

За його словами, порушення виявили в результаті комплексної перевірки діяльності ДЕІ за період з червня 2015 р. по січень 2017 р.

"Я ознайомився з актами перевірки, і в мене поки складається враження, що за цей період в ДЕІ замість того, щоб займатися охороною навколишнього природного середовища, планомірно вибудовувалася корупційна піраміда, завдання якої - тиск на бізнес, здирництво та отримання хабарів", - написав міністр.

Він обіцяє 21 лютого представити всі матеріали перевірки на Колегії Мінприроди і паралельно передати їх до правоохоронних органів.

"Водночас перед урядом України буду ініціювати звільнення з посади керівника ДЕІ Заїки Андрія Миколайовича. Це моя принципова позиція, і я розраховую на підтримку уряду, коаліції, громадськості, кожного бізнесмена, якого "доїла" ДЕІ, і кожного громадянина, оскільки від екологічних проблем страждає кожен з нас", - зазначив Семерак.

Також він виклав фото пересувної лабораторії Держекоінспекції в Чорному морі.

Пересувна лабораторія Держекоінспекції у Чорному морі
Facebook Остапа Семерака

Пересувна лабораторія Держекоінспекції у Чорному морі
Facebook Остапа Семерака

Пересувна лабораторія Держекоінспекції у Чорному морі
Facebook Остапа Семерака

"Правда, невідомо, скільки разів вона виконувала свої прямі функції, а от місце для релаксу сильних світу цього, які шумно там постійно відпочивали, - підтверджений факт. Що ж, хлопці, видно, стомилися "охороняти навколишнє середовище". Іронізую. Насправді, це жлобство і робота для правоохоронних органів", - резюмував міністр.