Протестні акції поблизу пунктів пропуску на кордоні з Польщею завершилися, - МВС

Правоохоронці забезпечили дотримання правопорядку під час акцій протесту

Мітингувальники заблокували під'їзд до ПП "Рава-Руська" Варта 1

Протестні акції поблизу пунктів пропуску на українсько-польському кордоні завершилися. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Сьогодні, 3 лютого, мешканці прикордонних районів Львівщини перекрили дороги поблизу трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні – "Шегині", "Рава-Руська" та "Краковець". Крім того, був перекритий рух поблизу пропуску "Ягодин", що на Волині. Громадяни у такий спосіб висловлювали невдоволення з приводу введення податкових обмежень на ввезення товарів з-за кордону. Правоохоронці забезпечили правопорядок під час протестних акцій", - зазначається у повідомленні.

При цьому уточнюється, що блокування руху транспортних засобів на автодорозі Київ - Ковель - Ягодин біля села Старовойтове на Волині, а це близько 1 км від пункту пропуску через кордон "Ягодин", розпочалося о 09:40. Участь у ньому брали 30 осіб.

Близько 10:20 був перекритий рух транспорту поблизу пункту пропуску "Шегині". Там 12 осіб безперервно переходили через пішохідний перехід. Блокування завершилося біля 13:00 і рух автотранспорту був відновлений.

Мітингувальники заблокували під'їзд до ПП "Шегині" МВС УКРАЇНИ

Згодом (близько 11:00) у селі Рата Жовківського району Львівщини, що біля пункту пропуску через кордон "Рава-Руська", рух транспорту перекрили 40 осіб. Перекриття завершилося о 15:00.

Третім місцем на Львівщині, де мешканці прикордонних районів висловлювали свій протест, став пункт пропуску "Краковець" у селі Наконечне. Блокування там розпочалося о 13:20 і завершилося близько 14-ї години.

Мітингувальники заблокували під'їзд до ПП "Краківець" МВС УКРАЇНИ

Нагадаємо, люди протестували через зміни в оподаткуванні товарів, що переміщуються через кордон, які вступили в силу з 1 січня 2018 року.

Згідно з положеннями нового закону, кожен українець зможе отримати без сплати додаткового збору не більше трьох посилок в місяць, а вартість кожної з них не повинна перевищувати 150 євро. Починаючи з четвертої посилки, такі відправлення будуть обкладатися податком, митом та акцизним збором.

Розмір мита становитиме 20% від вартості товару. Керівники деяких поштових служб заявили про те, що прийняті Радою рішення обмежити ввезення товарів та посилок з-за кордону є спірними і можуть не принести результату.

Зараз ліміт вартості посилки також становить 150 євро, однак кількість посилок не обмежується.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів