Прокуратура підозрює чиновників Ірпінської міськради у зловживанні владою, вилучають документи за три роки

Деякі рішення міськради призвели до недоотримання місцевим бюджетом 3 млн грн

Будівля Ірпінської міської ради Фото з відкритих джерел

Прокуратура Київської області проводить виїмку рішень Ірпінської міської ради щодо виділення земельних ділянок за три останніх роки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, вилучення рішень проводиться в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу на підставі ухвали суду після відмови міськради добровільно надати документи.

За інформацією прокуратури, протягом 2015-2016 років на території, яка перебуває в підпорядкуванні міськради, було введено в експлуатацію кілька багатоквартирних житлових будинків.

При цьому замовники цих об'єктів уклали з міськрадою договори про залучення коштів на розвиток транспортної та соціальної інфраструктури Ірпеня у вигляді пайової участі, проте ці кошти на рахунок виконавчого комітету міськради не надходили.

Водночас згадані замовники виконували інші роботи на території міста, вартість яких було зараховано як сплату пайової участі.

"Після цього Ірпінська міськрада ухвалила рішення щодо зменшення розміру понесених витрат у порушення вимог ст. 40 закону "Про регулювання містобудівної діяльності" та Бюджетного кодексу, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом понад 3 млн грн", - підкреслюється в повідомленні.

Зазначимо, раніше прокуратура Київської області повідомила про підозру двом особам, які шляхом створення фіктивних підприємств і за сприяння органів Ірпінської міської ради завдали збитків державі на суму понад 21 млн грн. Згодом цих осіб було заарештовано.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів