Пожежу в інженерно-педагогічній академії у центрі Харкова локалізовано

Один з рятувальників зазнав теплового удару

Пожежа у корпусі Української інженерно-педагогічної академії ДержНС Харківської обл.

Пожежу в Українській інженерно-педагогічній академії у центрі Харкова на вул. Університетська, 12, локалізовано. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив речник управління ДержНС у Харківській області Ігор Лупандін.

"О 18:00 пожежу було локалізовано. Йде локальне гасіння маленьких частин горіння, в першу чергу це дерев'яні елементи горища та перекриття між другим поверхом та горищем. Які проблеми були при гасінні? В горище були вбудовані приміщення, зі слів працівників академії, це були навчальні кабінети; це сприяло швидкому розповсюдженню вогню по всій площі перекриття", - розповів він.

За його даними, один з рятувальників отримав тепловий удар, після чого йому надали медичну допомогу.

"Коли я прибув, це був тепловий удар. Він одразу отримав медичну допомогу. Через декілька хвилин хлопець вже працював на гасінні пожежі". – підкреслив Лупандін.

Нагадаємо, у центрі Харкова на вул. Університетська, 12, горить двоповерхова будівля навчального корпусу № 4 Української інженерно-педагогічної академії.

Повідомлення про пожежу надійшло о 15:07.

Загалом до гасіння пожежі залучено близько 80 працівників особового складу ДержНС. Площа пожежі становила близько 500 кв. м.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів