Пожежні танки та насосні станції: У ДержНС розповіли про ліквідацію наслідків вибухів у Ічні

Детонації боєприпасів не спостерігається

ДСНС

На території арсеналу поблизу Ічні Черніговської області продовжують ліквідацію наслідків пожежі та вибухів боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

Станом на ранок 21 жовтня детонації боєприпасів не спостерігалося, загиблих і травмованих також не зафіксовано.

Пожежно-рятувальними підрозділами було організовано роботу із забезпечення безперебійного заправлення водою пожежних танків (339 тонн води) та наповнення пожежного водоймища (об'ємом 200 куб. м)", - сказано в повідомленні.

Крім того, для виконання робіт було залучено чотири відділення пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах та пожежну насосну станцію.

Усього в районі НС до робіт з ліквідації залучено 552 особи та 129 одиниць техніки.

Нагадаємо, вибухи на складах боєприпасів поблизу міста Ічні почалися 9 жовтня близько 4:00. 11 жовтня пожежу було повністю ліквідовано.

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею "Недбалість". СБУ розглядає три версії детонації боєприпасів: вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи; порушення правил пожежної безпеки або зберігання боєприпасів; навмисний підпал або підрив з метою приховування нестачі боєприпасів.

Новини за темою: Стаття про диверсію та сотні допитаних на поліграфі військовиків: Стали відомі нові подробиці розслідування вибухів в Ічні

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів