Зазначимо, що в "БРСМ-Нафти", вважають, що ймовірною причиною пожежі може бути підпал. У МВС повідомили, що інформації про те, що це можливо підпал, поки не мають. Микола Чечоткін також сказав, що про причини пожежі поки що говорити зарано.
В результаті пожежі постраждали чотири людини, всі вони були доставлені в реанімацію. За даними кореспондента телеканалу "112 Україна", один з постраждалих помер.

На території ВАТ "Бытремстройматериалы" в с. Крячки Васильківського району Київської області горить вже чотири резервуара з паливом 17. Відзначається, що обсяг резервуарів з пальним - 800 куб. м. Це приблизно 650 тонн.

Всього до гасіння пожежі залучено 10 автоцистерн та 1 автодрабина, та 60 чоловік особового складу. За словами глави Держнс Миколи Чечоткіна рятувальники готуються у пінної атаки.

За його даними, зараз вогонь гасять 21 одиниця техніки, близько 100 чоловік особового складу та два пожежних потяги. Безпосередньо на пожежі працюють 8 автомобілів, інші забезпечують подачу води.

Раніше повідомлялося, що оголошено сигнал "Збір-Аварія" в Фастівському, Києво-Святошинському районах. До місця пожежі направлено два пожежних потяги.

Відомо, що на даний момент на нафтобазі може перебувати близько 15 тис. т нафтопродуктів і високоактивних компонентів палива. Крім того, в одному комплексі з нафтобазою знаходиться ДПС (газонаповнювальна станція) з резервуарами для ЗВГ (зріджений вуглеводневий газ). Його загоряння загрожує сильним вибухом.

Також уточнимо, що на території нафтобази прилягає залізнична колія, по якій відправили два пожежних потяги. Крім того, недалеко знаходиться аеродром і військова частина.