Посадових осіб Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу запідозрили в мільйонних розтратах держкоштів

Одна зі справ була відкрита в січні поточного року і розслідується досі

Фото з відкритих джерел

Служба безпеки у Львівській області з січня 2018 року розслідує розтрату 13,6 млн грн працівниками державного підприємства "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод". Це випливає з рішення Галицького районного суду м. Львова.

Згідно з документом, протягом 2017-2018 років посадові особи Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, зловживаючи службовим становищем, внесли неправдиві відомості в акти прийому-передачі авіаційного обладнання від приватної фірми "Грандавіатайм", яке зараз називається "Таймсервісторг", і безпідставно перерахували зазначені державні кошти на рахунок комерційної структури.

У свою чергу "Грандавіатайм" за документами нібито закупив обладнання у підприємств, які за матеріалами податкової маніпулюють номенклатурою купівлі-продажу товарів, не мають необхідних виробничих активів, робочої сили і взагалі не здійснюють реальної господарської діяльності тощо.

Зокрема, слідство йде за статтями Кримінального кодексу України 366 "службове підроблення" і 191 "розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем".

Як зазначає "Економічна правда", у відповідь на запит в СБУ заявили, що станом на кінець листопада жодного процесуального рішення по цій кримінальній справі не прийнято.

Экономическая правда

Примітно, з інших судових матеріалів стало відомо, що паралельно детективи НАБУ розслідують, як Львівський авіаційний завод переплатив 8 млн грн за запчастини до літака-винищувача МіГ-29 групі фіктивних фірм.

Нагадаємо, раніше Львівська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України почала розслідування відносно посадових осіб підприємства "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" за фактом безпідставного перерахування комерційному підприємству понад 1,1 млн грн за комплектуючі вироби для ремонту літаків.

Також перевірка фінансової діяльності була розпочата на державному підприємстві "Львівський бронетанковий завод".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів