Фото з відкритих джерел

Правоохоронці затримали іноземця, якого підозрюють у вбивстві підприємця в Житомирі. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

"1 лютого в результаті спецоперації працівників кримінальної поліції Житомирщини, бійців КОРДу та УСБУ в обласному центрі затримано іноземця, який півтора року перебував у міжнародному розшуку за скоєння зухвалого вбивства підприємця на одному із житомирських ринків", - зазначається в повідомленні.

Подія сталася наприкінці травня 2016 року в закладі харчування на одному з ринків. З вогнепальної зброї було вбито 29-річного житомирського підприємця. Підозрюваного оголосили в міжнародний розшук.

За інформацією Нацполіції, нещодавно він нелегально повернувся до Житомира і був заарештований співробітниками правоохоронних органів поблизу одного з торговельно-розважальних комплексів.

У результаті проведених обшуків за місцем тимчасового проживання затриманого поліція вилучила зброю, наркотичні засоби та інші свідчення протиправної діяльності. Нині тривають подальші слідчо-розшукові заходи.