Поліція почала зачистку "Меншовика" у Москві

За деякими даними, з території фабрики вже вивели двох осіб

Стрілянина на фабриці "Меньшовик" 27.12.2017 РИА "Новости"

Поліцейські почали операцію із зачистки будівлі кондитерської фабрики "Меншовик", де чоловік відкрив стрілянину по людях. Про це повідомляє "РИА Новости".

Місцезнаходження стрільця поки не відоме – його пошуки затягуються. Тим часом у поліції зазначають, що чоловік не залишав територію фабрики "Меншовик". Поліцейським вдалося вивести з території кілька людей.

Як повідомляє "ТАСС", один з мешканців Центру соціальної адаптації імені Є. П. Глінки, розташованого навпроти фабрики, стверджує, що бачив "щонайменше двох людей", які вистрибували з вікон будівлі підприємства. За словами очевидців, постріл був не один, як передбачалося раніше, а декілька.

Джерело "РБК" у поліції розповіло, що вранці до них надійшло повідомлення про проникнення на територію фабрики групи осіб "кавказької зовнішності", які вигнали працівників на вулицю.

Встановлено, що стрілянину відкрив колишній власник Ілля Авер'янов. Імовірно, він використовував мисливський карабін "Сайга". За даними газети "Комерсант", одному з кредиторів фабрика заборгувала понад 141 мільйона рублів. Для того, щоб погасити борг, власник повинен бути віддати будівлю фабрики.

Як з'ясував російський "ТАСС", на початку грудня 2017 року Московський арбітражний суд почав розглядати позов Раджабова Шамсутдина Тажидиновича про визнання ТОВ "КФ Меншовик" банкрутом. Розгляд заяви було заплановано на 18 січня.
Як повідомлялося, вранці 27 грудня на фабриці "Меншовик" в Москві відбулася стрілянина, в результаті чого одна людина загинула. Пізніше в ЗМІ назвали ім'я загиблого – Олексій Костиков, співробітник охоронної служби. За попередньою інформацією, він загинув, намагаючись зупинити стрільця.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів