Після пожежі в Ічні піротехніки очистили вже 6 з 16 населених пунктів, розташованих біля арсеналу, - ДержНС

Очищення 16-ти кілометрової зони, прилеглої до арсеналу, триває

Село Августівка в Чернігівській області після вибухів на артскладах Mikael Ku Facebook

Після пожежі на артскладах у Ічні піротехніки очистили вже 6 з 16 населених пунктів, розташованих навколо арсеналу. Про це повідомляє прес-служба ДержНС. 

Зокрема очищені села Заудайка, Мала Дівиця, Обычев, Бурімка, Безбородьків, Шеловичі. Очищення 16-ти кілометрової зони, прилеглої до арсеналу, триває. 

Повідомляється, що протягом минулого дня на території арсеналу спостерігалася одиночна детонація боєприпасів. Рятувальники зазначають, що протягом дня відпрацювали 37 повідомлень про виявлення боєприпасів. Загиблих та травмованих немає. 

Вибухи на складах боєприпасів поблизу міста Ічня почалися 9 жовтня близько четвертої ранку. У районі пожежі було закрито повітряний простір у радіусі 30 км, припинено рух автомобілів і потягів. 11 жовтня пожежу було повністю ліквідовано, втім, сьогодні ліквідація наслідків пожежі на артскладах триває. Інтенсивність вибухів, а також кількість осередків тління значно зменшилися.

Військова прокуратура за фактом події відкрила кримінальне провадження за статтею "Недбалість". СБУ розглядає три версії детонації боєприпасів: вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи; порушення правил пожежної безпеки або зберігання боєприпасів; навмисний підпал або підрив з метою приховування нестачі боєприпасів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів