Озброєні бойовики захопили приміщення Донбаської ЕС в окупованій Горлівці, - "Укренерго"

Акція здійснена на виконання розпорядження керівництва окупаційної влади про націоналізацію об'єктів енергетики, що належать Україні

Фото з відкритих джерел

Група озброєних осіб на чолі з керівником підприємства електромереж, створеного владою так званої "ДНР", захопила приміщення Донбаської енергосистеми (ЕС) ДП "НЕК "Укренерго", яке знаходиться в Горлівці. Про це повідомляє прес-служба "Укренерго".

За неофіційною інформацією, ця акція здійснена на виконання розпорядження керівництва окупаційної влади про націоналізацію об'єктів енергетики, що належать Україні.

Новини за темою: Номінаційний комітет на прозорому конкурсі обрав Зуєва на посаду глави "Укренерго"

"01.07.2016 р. керівники Донбаської ЕС не були допущені на робочі місця. Виконання вказівок законного керівництва ЄС блокується озброєними особами, які перебувають у приміщенні енергосистеми. Технічний персонал середньої ланки примушують писати заяви про перехід в штат створеного сепаратистами підприємства електромереж і виконувати вказівки його керівництва", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що такі незаконні дії є грубим порушенням мінських угод, законодавства України та прав її громадян.

"Відсторонення від керування кваліфікованих фахівців, які здійснювали управління такими високотехнологічними процесами, як диспетчеризація та експлуатація магістральних електромереж, і заміна їх підготовленими для виконання цих функцій людьми, загрожує постійній роботі ОЕС України і, насамперед, надійності енергопостачання споживачів окупованої території Донбасу", - сказано в повідомленні.

Новини за темою: В "Укренерго" заявляють про постачання електроенергії з РФ на окупований Донбас

Уточнюється, що "Укренерго" вживає необхідні заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми України.

Нагадаємо, "Укренерго" розглядає можливість самостійного подання в міжнародний суд позову до Російської Федерації про відшкодування збитків через втрату кримських активів у зв'язку з окупацією півострова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів