Невідомі кинули вибухівку в музей Бандери в Івано-Франківській області

Хулігани підпалили дві вхідні двері

Музей Степана Бандери Репортер

Невідомі у ніч з 14 на 15 лютого в селі Старий Угринів в Івано-Франківській області кинули саморобний вибуховий пристрій у музей Степана Бандери. Про це повідомив "Репортер".

"Наробили нам шкоди трохи, аби привернути увагу. Хто і навіщо – не знаю. Якийсь підлий зрадник. Зараз тут працюють слідчі. У музеї є камери відеоспостереження", - сказав директор музею.

Музей відкрито 30 грудня 2000 року. До цього часу музей діяв в уцілілій кімнаті, в якій проживала родина Бандери з 1906 по 1933 рік.

Експозиція музею ілюструє державотворчі процеси початку ХХ століття, розкриває середовище, в якому ріс і виховувався Степан Бандера, а також постать провідника ОУН, його життя та діяльність.

Нагадаємо, 13 лютого у центрі Харкова невідомі розфарбували пам'ятник загиблим воїнам УПА в кольори польського прапора.

6 лютого президент Польщі Анджей Дуда підписав зміни до закону про польський Інститут національної пам'яті, що передбачають кримінальну відповідальність за заперечення Волинської трагедії, пропаганду "бандерівської ідеології", а також публічні звинувачення на адресу Польщі у злочинах, скоєних під час Голокосту, у пособництві нацистській Німеччині, військових злочинах або злочинах проти людяності. За використання словосполучення "польський табір смерті" при описі концтаборів, що містилися на території окупованої Польщі, будь-якого громадянина країни, а також іноземця, може бути засуджено до сплати штрафу або тюремного ув'язнення на термін до трьох років.

Закон викликав різку критику з боку України, Ізраїлю та США.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...