У Закарпатській обл. під час огляду потягу сполученням "Київ – Будапешт" у громадянина Китаю митники виявили майже 26 кг необробленого бурштину. Про це повідомили у пресс-службі Держаної фіскальної служби України.

Іноземець ні у митній декларації, ні усно не повідомив, що перевозить товари, які підлягають обов'язковому декларуванню. Пакет з бурштином було виявлено в його особистих речах.

Новини за темою: У Харківській обл. прикордонники виявили 7 кг бурштину на російсько-українському кордоні

У ДПСУ підкреслили, що дії громадянина класифікуються за ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України). Щодо іноземця складають протокол, незадекларований товар вилучено та направлено для проведення відповідної експертизи щодо вартості каменів.

Нагадаємо, сьогодні вранці в Рівненській обл. копачі бурштину перекрили ділянку міжнародної траси Київ–Варшава. Люди вимагають легалізації своєї діяльності, а також інформації про затриманого раніше в ході конфлікту місцевого жителя.

Раніше в Клесові Рівненської обл. стався інцидент між копачами бурштину і поліцією: перші погрожували правоохоронцям розправою. У Клесові близько 18:00 15 березня правоохоронці зупинили квадроцикл без номерних знаків. До нього була причеплена мотопомпа кустарного виробництва. Задокументувати злочин поліцейським не дали близько 30 агресивно налаштованих невідомих. Зловмисникам вдалося затягти квадроцикл з мотопомпою у двір будинку, який знаходився поруч. Тілесних ушкоджень ніхто зі співробітників поліції не дістав.

Новини за темою: У Рівненській обл. поліція вилучила у пунктах скупки 500 кг бурштину вартістю 2 млн гривень