Масштабну пожежу на торфовищах у Черкаській обл. гасять 16-у добу: Вогнем досі охоплені 15 га

Рятувальникам вдалося ліквідувати займання на площі в 36 га

Рятувальники 16-у добу гасять пожежу на торфовищах поблизу селища Ірдинь Черкаської області. Станом на 10:00 3 жовтня вдалося ліквідувати займання на площі в 36 га, продовжують горіти осередки торфу на площі 15 га. Про це повідомляє обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що ліквідацією пожежі займаються сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”.

До складу угрупування залучені також 35 офіцерів та курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки. На місці працюють представники Національної поліції та швидкої медичної допомоги.

Для забезпечення робіт із бюджетів задіяні резервні фонди Черкаської районної та обласної державної адміністрацій.

Особовий склад забезпечений питною водою та продуктами харчування, техніка - паливно-мастильними матеріалами.

Загалом на місці проведення робіт працює 36 одиниць техніки та 110 фахівців. Створено 5 оперативних ділянок, працює 42 пожежні стволи.

Представниками лісового господарства за допомогою тракторів проведено обвалування ґрунту для недопущення розповсюдження пожежі та створено меліоративні полоси навколо небезпечних ділянок.

Бульдозерами здійснено роботи по обвалуванню та рекультивації торф’яних осередків. Для створення ще однієї оперативної ділянки прокладено просіку, по якій прокладено спеціальну магістральну лінію.

За допомогою насосів вдалося підняти рівень води та наповнити водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі та штучне водосховище, створене для потреб пожежогасіння.

Ліквідація пожежі триває.

Нагадаємо, 17 вересня в Черкаському районі, в районі селища Ірдинь, в адміністративних межах Білозірської сільської ради загорілася суха трава. Через велику площу загорання та появу осередків горіння на торфополях в Ірдині відбулося виїзне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами робочої поїздки 18 вересня рішенням комісії з ТЕБ та НС було оголошено надзвичайну ситуацію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів