Масштабна спецоперація: У Чернігівській обл. затримали сімох кримінальних авторитетів

Двоє із затриманих - вихідці з Кавказу

Національна поліція

У Чернігівській області правоохоронці затримали сімох кримінальних авторитетів, у тому числі з країн Кавказу. Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції.

Згідно з повідомленням, затримання відбулося на трасі поблизу села Розсудів Ріпкинського району. Серед затриманих - п'ятеро українців та двоє вихідців із Кавказу.

Усі вони, за словами правоохоронців, прямували на зустріч зі "злодієм у законі", якого тримають у тамтешньому пункті тимчасового перебування іноземців.

"Наразі всі затримані після встановлення особи перевіряються поліцією на причетність до скоєння злочинів на території Чернігівщині та інших областей України", - зазначили в поліції.

Щодо "злодія у законі", до якого прямували чоловіки, правоохоронці кажуть, що мова про вихідця з Кавказу, який вже тривалий час перебуває в пункті тимчасового перебування іноземців поблизу села Розсудів Ріпкинського району та чекає на вирішення своєї подальшої долі судом Київської області.

Раніше у Хмельницькій області був затриманий "злодій у законі" на прізвисько "Льора Сумський", який із місцевим кримінальним авторитетом прямував у виправний заклад.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів