Масове вбивство в Керчі влаштував 18-річний студент Владислав Росляков, - СК РФ

За даними російського слідства, стрілець загинув

Наслідки теракту в коледжі в Керчі в окупованому Криму, 17 жовтня 2018  Керчь.ФМ

Масове вбивство в Керчі (окупований Крим) влаштував 18-річний студент 4-го  курсу коледжу Владислав Росляков. Сам він загинув. Про це повідомляє прес-служба СК РФ.  

"Оперативно було встановлено особу молодика, який прийшов у коледж безпосередньо перед подією. Судячи з відеозапису, він тримав у руках рушницю. Ним виявився студент 4-го курсу коледжу 18-річний Владислав Росляков. Його тіло з вогнепальним пораненням виявлено в одному з приміщень коледжу", - сказано в повідомленні СК РФ. 

Наразі СК РФ повідомляє про 17 загиблих і 50 поранених. Початковий огляд тіл говорить про те, що вони померли внаслідок вогнепальних поранень.

Як повідомляє слідство, виходячи з картини злочину, Росляков розстріляв людей, що перебували в коледжі, а потім вчинив самогубство. У зв'язку з цим кримінальну справу, порушену за ст. 205 КК РФ, перекваліфіковано на ч. 2 ст. 105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом). 

Зазначимо, що прокуратура Автономної республіки Крим, яка розташована в Києві, також, як і російські силовики, відкрила кримінальну справу за фактом вибуху в Керчі. Попередня кваліфікація - теракт.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів