МАК назвав попередню причину аварії літака Ан-148

За даними МАК, "особлива ситуація" почала розвиватися приблизно через дві з половиною хвилини після відриву

Фото з місця аварії Ан-148 360 Telegram

Фактором, який призвів до катастрофи літака Ан-148 "Саратовських авіаліній" у Підмосков'ї, могли стати неправильні дані про швидкість польоту на приладах, що могло бути викликано зледенінням. Про це заявив Міждержавний авіаційний комітет, який завершив розшифрування даних параметричного самописця Ан-148.

"Попередній аналіз зареєстрованої інформації, а також аналіз аналогічних випадків, що мали місце в минулому, дозволяють припускати, що чинником розвитку особливої ситуації в польоті могли стати неправильні дані про швидкість польоту на індикаторах пілотів, що своєю чергою, мабуть, було пов'язано із зледенінням ППТ у виключеному стані систем їх обігріву", – йдеться в повідомленні.

За даними МАК, "особлива ситуація" почала розвиватися приблизно через дві з половиною хвилини після відриву на висоті близько 1 300 м і швидкості 465-470 км/год. У цей момент з'явилися розбіжності у свідченнях швидкості від МПП1 (модуль повітряних параметрів) (ППТ1) лівого льотчика і МПП3 (ППТ3, резервний).

Нагадаємо, 11 лютого в Підмосков'ї впав літак Ан-148 "Саратовських авіаліній". Літак виконував рейс 6W703 Домодєдово - Орськ. На борту перебувало 65 пасажирів і шестеро членів екіпажу. Ніхто з них не вижив. Українців серед загиблих немає.

На місці аварії було виявлено понад 1,4 тис. фрагментів тіл і близько 500 фрагментів повітряного судна.

Новини за темою: Катастрофа літака Ан-148 у Підмосков'ї: Що відомо про трагедію та її причини

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів