Головне політичне ток-шоу України "Пульс". Відео

Ведучі вимагали відповідей від тих, хто ухвалює найважливіші рішення в житті України

112.ua

Сьогодні, 19 жовтня, в ефірі "112" головне політичне ток-шоу України "Пульс". 

Ведучі Володимир Полуєв та Анна Степанець вимагали відповідей від тих, хто ухвалює найважливіші рішення в житті України, і разом з глядачами слухали їхню мотивацію.

Сьогодні, в студії обговорювалася тема безпеки у школах та на вулицях України. 

Гостями в студії були екс-глава Донецької ВГА Павло Жебрівський, нардеп Ігор Мосійчук, директор інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, генерал армії України Микола Маломуж, головний військовий прокурор Анатолій Матіос, експерт з питань безпеки Сергій Шабовта, політконсультант Руслан Бортник, політолог Сергій Таран, політолог Кирило Молчанов, журналіст Олеся Бацман.

Співведучими програми традиційно стали люди з усіх куточків країни. Крім того, у глядачів була можливість поставити свої запитання гостям студії. Питання можна поставити ТУТ
 
 
Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112" щовівторка о 19:30. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам та експертам гострі питання й обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів