Гірники "Лисичанськвугілля" відмовилися спускатися в шахту - вимагають виплатити зарплатню

Обіцяну зарплату за місяць виплатили не повністю

На "Лисичанськвугіллі" страйк Открытый источник

Сьогодні гірники першої зміни шахти імені Г. Капустіна ПАТ "Лисичанськвугілля" відмовилися спускатися в шахту, повідомив голова Федерації вільних профспілок України Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook.

Шахтарі вимагають виплатити заборгованість по зарплаті, що їм обіцяли зробити до 2 серпня. Вчора їм перерахували зарплату за червень, але не в повному обсязі. За словами представника профспілкової організації шахти імені Капустіна Віктора Плутенка, на картки прийшло 87% від суми заборгованості, повідомляє телеканал ЛОТ.

Як повідомлялося раніше, 15 липня 2017 року гірники шахти ім. Г. Капустіна після закінчення зміни не залишили робочі місця і почали страйк через невиплату боргу із заробітної платні з 2015 року. Пізніше до них долучилися гірники шахти "Новодружеська" ПАТ "Лисичанськвугілля".

За п'ять днів страйку шахтарям пообіцяли виплатити зарплату за місяць до 2-го серпня, а до Дня шахтаря - всю заборгованість по зарплаті 2017 року. Місячний фонд зарплати на шахті становить 32 млн грн, а заборгованість - майже тримісячний фонд (відповідно 96 млн грн).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...